شقق 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في المستثمرين الشمالية

84 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Picky Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للإيجار في Cairo Festival City

    Realtors logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | اكسترا سوبر لوكس

    Darcom for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شيك | مفروش بالكامل |فيو مميز | ذا ووتر واي كمبوند

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالفرش والتكيفات - موقع مميز - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • الاشرفية

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,الاشرفية

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفرش مودرن في كمبوند كايرو فيستفال سيتي

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٤٧٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو استلام فوري - مفروشه بالكامل ووتر واي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي الشقة 210

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالفرش باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل و بالتكيفات في بارك فيو

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • كايرو فستيفال سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al-Futtaim Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,كايرو فيستيفال سيتى

    3 غرفة

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة200م متشطبة بالكامل لوكيشن متميز في سيلفر بالم

    Spade consultancy logo image

    سيلفر بالم, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 208 م-متشطبة و مفروشة بموقع مميز في CFC

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 208م للبيع تشطيب الترا مودرن - فيو لاندسكيب

    Pro House logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    اشيك شقه مفروشه بفيو رائع للبيع في واتر واي

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٢٢٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر ٣ غرف نوم - تشطيب كامل بالفرش والتكيفات

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • أفيلين المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٨٤٬٠٦٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,أفلين

    3 غرفة

  • 5

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – كايرو فيستيفال ليفينج (FVL1)

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | ذا ووتر واي كمبوند | مفروش

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وتر واي كمبوند | ريسيل | مفروش بالكامل استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع داخل كمبوند Village Avenue

    sms for RealEstate logo image

    بالم هيلز فيلدج افنيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب مودرن في كايرو فيستيفال سيتي

    I-Zone logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • جارنت

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٢٩٩٬٢٥١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jadeer Developements
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,جارنيه

    3 غرفة

  • 4

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه مفروشه بالكامل للبيع في قلب التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    KAMF logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٣٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي لوكيشن مميز

    KAMF logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كايرو فيستيفال سيتي موقع مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٣٧٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر فى حسن علام-مفروشة بأثاث فاخر-مع تكييفات

    East wing logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • أفلين

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,أفلين

    3 غرفة