شقق 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في فورتين جولف ريزيدنس

6 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٩٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل للبيع علي الجولف مباشره اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٣٥٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرقى فرش للبيع شقة 236متر باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠٢٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة فرش راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٠١٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تطل علي مساحات خضراء اب تاون المقطم

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 218م تشطيب سوبر لوكس بالتكيفات والمطبخ

    views investment logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٨٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي الجولف مباشره اب تاون مفروشه بالكامل

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٣٥٬٠٦٠ جنيه/متر مربع