شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في مدينتي

107 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس للبيع مدينتي B12

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة B7 مدينتي بارك فيو واستلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي B2 مدينتي مفروشة بالكامل وجاردن مباشرة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة للبيع في مدينتي – مجموعة 121

    East House logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى بالعفش والاجهزه الكهربائيه B15

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • پريڤادو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي,پريڤادو

    2 غرفة

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه للبيع بالفرش ٦٥ متر بمدينتي b7

    Panorama View logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينتي متشطبه سوبر لوكس و مفروشه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلك شقه 78م بتشطيب خاص بـ مدينتي B12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 96م جاهزة للسكن الفورى

    Makka Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 59م غرفتين للبيع في مدينتي بالفرش والاجهزة

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • مدينتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي

    2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م تحفه للبيع بالفرش والأجهزه فى مدينتي B7

    Top Cairo Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مدينتي في B7 بالفرش والاجهزه

    Top Cairo Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة B6 مدينتي أمام الساوث بارك شاملة الأجهز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار مميزة 96 متر B6 بدون عفش 4.950.000

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرفي مدينتي B7 | تشطيب خاص | خطوات من الخدمات

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة 92 متر B6 والنادي مجانا

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 96م مدينتي B11 فيو مباشر على The Strip

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في مدينتى B12

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة B7 مدينتي فرش فندقي وفيو جاردن مفتوح

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية B7 مدينتي وايد جاردن فيو وفرش فاخر

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل مدينتي المساحة 96 متر

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بمدينتي 92 متر B6 فيو جاردن

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي 100 م استلام فوري فيو وايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للتمليك بمدينتى فى B11 بالفرش والاجهزة فيو مفتوح

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي تطل على البارك متشطبه مفروشه

    El Hefny Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع