عقارات للبيع في اثر النبي

59 عقارات أخرى
  • 7

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة بإطلالة مباشرة على النيل

    Selection Code logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ١ متر مربع

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ١ متر مربع

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقيةأمام أهرامات الجيزة مباشرة

    Selection Code logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة للبيع داخل فندق Triumph Pyramids

    Selection Code logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه صف اول علي النيل vib متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٧٦٤٬٢٥٠ جنيه

    سويت مفروش من انتر كونتتننتال ع ال نيل بعائد 3.8 م

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد يومي 200 دولار جناح فندقي خدمه 5نجومBy Hilton

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالتكيفات صف اول نيل بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع فيو النيل فى هيلتون معادى

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي فيو علي النيل بتشطيب Hilton جاهزة قسط

    Falcon for Real Estate logo image

1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٦٢٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال سويت فندقي VIP ع النيل مباشرة جاهزة للسكن

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٤٢٤٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف فندق هيلتون صف اول ع النيل استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٤٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    اميز يونت بتشطيب VIP علي النيل بأقل سعر واقوي عائد

    Falcon for Real Estate logo image

1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه فندقيه علي النيل مباشره قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ٢٢٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في هيلتون فيو النيل

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٩٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقق فندقية

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر سويت من هيلتون المعادي علي النيل للبيع

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ١ متر مربع

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib بالتكيفات علي النيل مباشره بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي من هيلتون المعادي دايركت علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ١٠ متر مربع

    ١٥٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ١ متر مربع

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع