بيوت و فلل مفروشة للبيع في ميراج سيتى

3 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فخم بإطلالة جولف للبيع ميراج سيتي استلام فوري

    Arabia For Real estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٢٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة مفروشة بحمام سباحة للبيع في ميراج سيتي

    Akar Town Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل صف أول على الجولف ف ميراج سيتي

    The Way logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع