عقارات مفروشة للبيع في الرحاب, صفحة 6

168 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة ومدخل خاص للبيع في الرحاب 2

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م بجاردن للبيع في الرحاب2 بالفرش

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر متشطبه بالكامل موقع مميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٤٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع بموقع مميز بالرحاب أقل سعر

    Elshams Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٥٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    قصر

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر افضل تقسيمة مفروش بالكامل

    Strive Reality logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٥٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع – الرحاب 2 | فرصة مميزة ل

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٦٣٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108م للبيع في الرحاب1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروشه بالكامل للايجار في الرحاب

    AQARY For Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع ف الرحاب مجموعه 111 قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠م للبيع بالرحاب بالفرش والأجهزه

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بالفرش والاجهزة 60متر في الرحاب

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136 متر ارضي للبيع في الرحاب 1 - مرحلة ثانية

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الرحاب للبيع شقة بالفرش والاجهزة كاملة

    Waystar Investment logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 فيلا مستقلة متصلة في الرحاب متشطبة و مفروشة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 131م للبيع بالفرش والاجهزة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٢٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م للبيع بالفرش في الرحاب2

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالرحاب ٢ امام السوق الشرقى بالعفش والاجهزة

    Impact Investments logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة _الرحاب المرحلة الخامسة

    Strive Reality logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 162متر, 3 غرف في الرحاب بافضل سعر

    Strive Reality logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬١٤٥٬٦٢٠ جنيه

    شقة للبيع فى ايدن الرحاب 157م اول يوم حجز للمشروع

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرحاب شقة 136متر بالفرش والاجهزة

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضى بحديقة فى الرحاب فى اميز المجموعات

    Remax 360 logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٤٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمفروشة للبيع في الرحاب 2 بالقرب من الرحاب هيلز

    Utopia logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بالتكييفات بسعر وموقع مميزين

    why solutions logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الرحاب 119م للبيع بالفرش فيو جاردن 3غرف3حمام

    ST.John Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٥٩٬٦٦٣ جنيه/متر مربع