عقارات مفروشة للبيع في الرحاب المرحلة الأولى

8 عقارات أخرى
  • 22

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب فاخر 6 غرف في الرحاب 2

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٧٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    قصر

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع 3 ادوار مفروش بالتكييفات في الرحاب

    Held Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 208م بالمطبخ متشطبة بالكامل الرحاب 1

    Pro House logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 6 غرف بحمام سباحة للبيع متشطبة بالفرش

    Egypt Best Properties logo image

6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف ارضى بحرى تطل على حديقة متشطبة و مفروشة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٤٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة متشطبة بالفرش بالكامل في مدينة الرحاب

    شارع احمد بن حنبل, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الرحاب للبيع شقة بالفرش والاجهزة كاملة

    Waystar Investment logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في الرحاب م129 قرب مول الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٧٬٢٥١ جنيه/متر مربع