عقارات مفروشة للبيع في الزمالك, صفحة 3

68 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB استلام فوري متشطب بالتكيفات والفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB استلام فوري متشطب بالتكيفات والفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Unique nile view apartment with terrace for sale

    شارع الجبلايه, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي بمقدم (16.000.000) جاهزه للسكن باطلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ع نيل الزمالك متشطبه بالفرش+الاجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة 190 متر مفروشه بالكامل في الزمالك

    The Homies logo image

    شارع المقريزي, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٩٬٤٨١٬٦١٢ جنيه

    شقة للبيع | الزمالك - إطلالة مباشرة على النيل.

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٤١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الزمالك \ شقة 320 م \ فيو النيل \ مفروشة بالكامل

    شارع الصالح ايوب, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بفيو عل النيل الزمالك متشطب بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٧ جنيه

    بالدور20 سويت فندقي فاخر باطلالة مباشرة ع النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح ملكي بخدمة فندقية من سانت ريجيس صف او ع النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    SUNNY NICE APARTMENT FOR SALE IN ZAMALEK

    متصدر

    Egy Nile Real Estate logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل فى الزمالك بسعر لقطة

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة مجهزة بالكامل بموقع استراتيجي – الزمالك

    Remax Style logo image

    شارع اسماعيل محمد, الزمالك, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه2 غرفه (استلام فورى) باطلاله بنوراميه

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع الجزيره, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مركزي بالزمالك للإيجار أو البيع

    متصدر

    الزمالك, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش حياه الملوك فى جناح فندقي على النيل بخدمة VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فخم بحديقه واسعه موقع مميز بالزمالك

    شارع البرازيل, الزمالك, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    بناية كاملة

    ٤٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مبني كامل بالزمالك

    Remax Style logo image

    الزمالك, القاهرة

    7+

    7+

    ٣٬١٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في الزمالك
مؤشرات حول أداء المجتمع
الزمالك

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…