شقق مفروشة للبيع في الرحاب المرحلة الثانية

7 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع ف الرحاب مطله ع وايد جاردن

    H-House logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيبات خاصه جمب الخدمات بسعر لقطه

    H-House logo image

    شارع الامام الشافعي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب موقع مميز بالفرش كامل

    Escan Group logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو جاردن والمول البيع بالفرش

    Escan Group logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالرحاب ٢ امام السوق الشرقى بالعفش والاجهزة

    Impact Investments logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمفروشة للبيع في الرحاب 2 بالقرب من الرحاب هيلز

    Utopia logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن مفروشة للبيع في الرحاب قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٦٣ جنيه/متر مربع