شقق مفروشة للبيع في الباتيو ريفا

6 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر إطلالة بانورامية نصف تشطيب باتيو ريفا

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢١٢ متر ٣ غرفنصف تشطيب إطلالة بانورامية 5% |

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٤٤٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 88 متر نصف تشطيب حديقة منذ أكثر من 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع فيو لاندسكيب بقسط على 8 سنين فقط.

    Apart Real estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٣٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر غرفتين | فيو لاند سكيب | تقسيط 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الطابق الأرضي ١٣٩ مترًا + حديقة ٧٧ مترًا باتيو

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٣ جنيه/متر مربع