دوبلكس مفروشة للبيع في التجمع الخامس

62 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة كبيرة تشطيب كامل في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    حى الشربتلى, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للإيجار أو للبيع في الشويفات – التجمع

    sms for RealEstate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أنيق بحديقة خاصة في فيليج جاردنز قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع فوري و متشطب علي التسعين الشمالي

    S signature logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربليكس مفروش بالكامل استلام فوري في سوديك إيستاون

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 3 غرفة

  • 16

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس _للبيع _التجمع الخامس _الحي التانى ____

    Shield - DR3 logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس ثلاثة طوابق بالروف للبيع في سويط ايست تاون

    The Broker EG logo image

4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٩٣٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب Alchemy design مفروش بالكامل بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلِكس مفروش بالكامل استلام فوري في سوديك إيست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل دوبليكس في الماركيت-متشطب بالفرش بلوكيشن مميز

    Right Direction logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • هوب

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٣١٬٧٠٧ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,هوب

    1 - 3 غرفة

  • 13

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع 263م في سوديك إيستاون باقل سعر

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٢٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش بالكامل بموقع وسعر مميزين في ايستاون

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ١٠٦٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بأحسن سعر في السوق الحق كلمنا دلوقتي!

    Housey logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري متشطب بالكامل التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بنتهاوس فاخر + روف موقع مميز جاهز للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • بلو تري

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٢٦٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بلوتري كومباوند

    1 - 4 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس كمبوندوان بيس على التسعين الشمالى مباشره

    East House logo image

    وان بيس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس مفروش-بلوكيشن مميز في سوديك ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز مفروش للبيع في إيستاون

    Akar Town Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٩٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بجاردن للبيع | إيستاون-استلام فوري

    Premium Homes logo image

4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالتكيفات في التجمع باطول نظام سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 1.1

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٣٩٨٬٨٢٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو 1.1

    3 - 4 غرفة

  • 18

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالتكيفات في التجمع باطول نظام سداد

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع:تريبللكس فاخر مفروش بالكامل في إيستاون سوديك

    SKEEP logo image

4

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٧٦٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع علي التسعين الشمالي

    Smart Location Group logo image

3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٢٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بسعر مميز في كمبوند وان بيس للبيع بالعفش

3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع – سوديك إيست تاون، التجمع الخامس

    Beltone logo image

5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠١٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • نورث بارك ماونتن فيو آي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬١٢١٬٦٥٢ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    2 - 3 غرفة