بنتهاوس (روف) مفروشة للبيع في القاهرة, صفحة 3

173 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٤٠٬٠٠١ جنيه

    بنت هاوس فوري متشطبه ب فرش برايم لوكشن بسعرمميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس فوري متشطبه ب فرش برايم لوكشن بسعرلقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس إستلام فورى 263م بالفرش كامل موقع ممتاز

    متصدر

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣١٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس تشطيبات خاصة 3غرف لوكيشن متميز في تريو

    Spade consultancy logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بالفرش في ليك فيو ريزيدنس التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • نجم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٥٠٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Royal Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نجم

    1 - 3 غرفة

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز فيلدج جيت-بنتهاوس 209م مفروش بالكامل بيع

    YaKan Properties logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع مساحة كبيرة استلام فوري بالفرش

    Mr .Estates logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مفروش تشطيب حديث في زا فيلاج

    Remax 360 logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في إيستاون بمساحات , بتقسيم عملي

    Global Marketing Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس علي البحيرة مفروش بسعر مميز في ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • جادينة

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز بموقع مثالي للبيع في جاليريا مون فالي

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٩٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل يطل على المناظر الطبيعية

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة: بنتهاوس مفروش بالكامل – ليك فيو ريزيدنس

    Laucienda For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ١١٠٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م بسعر أقل من السوق في VGK

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش - لوكيشن مميز في كمبزند فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١١٠٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • سكاي كابيتال فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Better House
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    3 - 5 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: بنتهاوس فاخر ومفروش بالكامل في ليك فيو

    SKEEP logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل ريسيل باقل سعر للبيع فالسوق

4

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك بـ 9 مليون!!

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك متشطبة

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بمساحة 298 م للبيع في lake View Residence

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • جراوندز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    one of one Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 - 4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في ماونتن فيو هايد بارك بـ12 مليون بالفرش

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاجر التشطيب بالمطبخ استلام فوري للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب ومفروش بحرى على فيو - استلام فورى

    Right Direction logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مميزة على الجولف تطل مباشر على قطامية هايتس

    Selective logo image

    شارع 28, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس للبيع متشطبه قسط علي 10سنين اقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو ريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة