بيوت و فلل للبيع في القاهرة, صفحة 2

11,628 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٨٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه للبيع في ماونتن فيو 2- بسعر لقطه فوري

    ERE Investments logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 320مباني ريسيل في ميفيدا - متشطبه بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا منفصله 480م (ريسيل) في سيتي جيت بيع

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٨ متر مربع

    ٦٥٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٣٬٨٠١٬٣١٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 4 غرف بموقع مميز-scarlet

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون 500م متشطب في ميفيدا- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الباتيو جايد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 - 6 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٧١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 542 م بسعر أقل من سعر السوق في swan lake

    AK Circle logo image

6

    6

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٣٢٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في موقع متميز بحري استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة على البحيرة للبيع في القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ١٬٠٨٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١١٬٦٦١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تكمله اقساط في Mountain View i City

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في ميفيدا تشطيب كامل

    Element Estate logo image

5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندالون ببرايفت بول ريسيل جاهزه للمع

    Property Hills  One logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٧٬١٩٣٬٨٩٥ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في قطاميةديونز صف أول مميز

    Element Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٧٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ريسيل استلام فوري 215 م الشروق سيتي

    Property Hills  One logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبرلوكس بتكييفات ادفع1.240.000 أوكاش14.880م

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة للبيع في مدينتي X جاردن فيو بسعر مميز

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ١٠٠٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • جراند لين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٢٬٠٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جراند لين،

    1 - 4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا من المالك فيلا للبيع متشطبة فى سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات فى الاقساط ستاندألون بكمبوند سراي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٧٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا 300م فوري بحديقة وغرفة خادمة قريب من نادي

    Aqar Misr logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون بنظام تقسيط حتى 7 سنين وموقع مميز

    Aqar Misr logo image

    إي تي-إيست, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000م الترا سوبر لوكس-اميز لوكيشن في سوان ليك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت توين هاوس 530متر-ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا 600متر-نص تشطيب باقل سعر في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في بالم هيلز نيو كايرو بسعر مميز!!!!!!

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون راقيه للبيع فى بالم هيلز بفيو جاردن

    Conquer Properties logo image

7

    6

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٧٤٬٦٤٣ جنيه

    فيلا استلام سنة بموقع مميز مع تقسيط فيو لاند سكيب

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٥١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • جولف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 5 غرفة