عقارات للبيع في الماظة

346 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع محمد عبيد مصر الجديده

    Eastmark logo image

    شارع محمد عبيد, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    apartement 225 استلام فوري مصر الجديده الماظه

    Compound Hekaya logo image

    عمارات ضباط الماظة, شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه غرفتين في ماريوت ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٨٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١١٥م مفروشة بالتكييفات للبيع | ألماظة أفينيو

    Circle Realestate logo image

    ميدان الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه استلام فوري بفندق المريوت ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • ماريوت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Capital Holding
    القاهرة,مصر الجديدة,الماظة,ماريوت ريزيدنس هليوبوليس

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقة للبيع في مصر الجديدة ابو بكر الصديق

    ميدان سفير, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية 250م للبيع في مصر الجديدة في شارع النزهة

    AKARKOM R logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٠٬٩٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقق مع فندق Triumph أمام الأهرامات وقسط 15 سنة

    Selection Code logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٤٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة تطل على حديقة بعمر بن الخطاب

    Good Deals logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 310م بمصر الجديدة للبيع تشطيب مميز 5غرف 4حمام

    LEVERAGE logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • بورتو هليوبوليس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٧٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Amer Group company
    القاهرة,مصر الجديدة,الماظة,بورتو هليوبلس
  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه قسط ربع سنوي278الف بسعر8.5م

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية فاخرة للبيع دايركت على الأهرامات

    Selection Code logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٤٢ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م سوبر لوكس محمد عبيد مصر الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد عبيد, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمصر الجديدة متفرع من الماظة

    Property Network logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استـــلم الان شقة VIP ف فندق ماريوت بعائد دولاري

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الراقي و الزوق الرفيع 240 م بالثوره الرئيسي

    Digital State logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 187م/ استلام فورى / تشطيبvip بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٠٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بمشروع ماريوت ريزيدنس هليوبوليس 68م

    Good Deals logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزة بشارع الحرية الرئيسي مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة 182م بالماظة تشطيب كامل بمسبح ونظام أمن

    Aqar Misr logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالتكيفات بخصم للكاش 40% بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٤٦٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ألماظة مصر الجديدة متشطب مع التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب دقايق من مدينه نصر ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٢٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م ((متشطبة جاهزة للمعاينة)) فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ميدان الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية ((متشطبة جاهزة للتسليم)) بإدارة ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٣١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع