بيوت و فلل للبيع في ارض الجولف

7 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع بارض الجولف ناصيه علي مربع حديقه

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٨ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٩٩٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب لسفاره اوروبيه فيلا او قصر سكن للسفير

    Nile House For Real Estate logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٣٢٢ متر مربع

    ٧٥٦٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا | للبيع | مصر الجديده

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس للبيع بالمرغني، مصر الجديدة - فيو جاردن

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٣ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تصلح للسكن و للشركات او اعادة بناءها

    Digital State logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرقى منطقة بارض الجولف فرصة لأصحاب الزوق الرفيع

    العقارية جروب logo image

    شارع القس سرجيوس, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٦٧٠ متر مربع

    ٢٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا واسعة في موقع متميز للبيع تصلح للتعليه

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع