بيوت و فلل للبيع في مدينتي

982 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بحرى على الجولف فى مدينتى للبيع استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٧ متر مربع

    ١١٥٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فيو جولف للبيع فيVG1مدينتي تشطيب فندقي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ultra modern للبيع في مدينتي VG5

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مدينتي بارض 460م لوكيشن مميز

    متصدر

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله باطلاله صريحه علي البحيرات و الجولف

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٤١ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • مدينتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٤٤٬٣٢٨ جنيه

    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي

    1 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ثاني اكبر فيلا منفصل مرحله فيلات الفورسيزون

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى 5غرف ع اكبر وايد جاردن ارض اكبر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بمدينتي للبيع توين هاوس وكمان بالتقسيط 10سنين

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لقطه فيلا نموذج ii كلاسيك في مدينتي

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بمدينتي مفروشة بالكامل موقع مميز

    Mr .Estates logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١١٥٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٢٢٤م في كوكون مستقبل سيتي - تقسيط ١٠ سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي فيو جاردن خطوات من الخدمات .

    Zone Properties . logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي فيلا استاند الون  نموذج C3 .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٣٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخر مستقله نموذج E - مدينتي VG2

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا منفصله نموزج( C ) للبيع في مدينتــى VG2

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك قصرفاخر إطلاله ساحرة علي البحيرات-مدينتي VG2

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٥ متر مربع

    ١٢٦٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك قصر 1200م تشطيب فاخر جدا في مدينتي VG2

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٨٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع في مدينتي المراحل الاولي نموذج W

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٧ متر مربع

    ١١٨٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا تشطيب فاخره نموذج H في مدينتي – VG2

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا تشطيب فاخر – نموذج X في مدينتي VG1

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١٠٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي وايد حاردن اوفر تجاري حجز2023

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٩٨٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي D فيو وايد جاردن تشطيبات خاصه

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة نموذج G للبيع بمدينتى وايد جاردن فيو

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر تجاري امتلك فيلا مستقله في مدينتي فيو جاردين

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فوري بموقع مميز

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع