بيوت و فلل للبيع في لافينير

1 عقار
  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في بيتا جرينز المستقبل 30% علي 3س

    BETA EGYPT logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٣ جنيه/متر مربع