بيوت و فلل للبيع في الفراشه, صفحة 3

59 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بخصم للكاش54% تقسيط 12 سنه بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٧٨٣٬٠٣٧ جنيه

    اس فيلا كورنر ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا

    IRTKAZ logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٤٥٨٬١٦٩ جنيه

    إس فيلا للبيع تصميم بوتيكي فريد في باتر فلاي

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٢٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٤٤٬٨٨٦ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة فاخرة في قلب كمبوند باتر فلاي

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤١٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون بمساحه وسعر لقطه بنص السعر

    Closer logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م | Butterfly | أقل سعر

    Selection Code logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة معMNHD بالمستقبل سيتي بأقساط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اس فيلا + تقسيط ع 12 سنة في القاهرة الجديدة

    Closer logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٦٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمشروع Butterfly مستقبل سيتى

    Next Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٥٬٣١٣ جنيه/متر مربع