بيوت و فلل للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 5

7,437 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة متشطبة للبيع في كمبوند ديار المخابرات

    La Plage Group logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٨٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٥٥٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في القاهرة

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٨٦٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٥٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع بكايرو فيستفال اقساط علي4 س

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • جولدن هايتس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٢٬٠٦٥٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Novus Stanza
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,جولدن هايتس 2

    3 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٤٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري بكايرو فيستفال بمقدم 10%فقط

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٠٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 305 في السوق كريك تاون استلام فوري

    متصدر

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باتيو تاوون في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله نصف تشطيب للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    East New Cairo logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٠٧ متر مربع

    ٨٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا 230م في كريك تاون بسعر حصري ل !!REAL OPP

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • ذا إميرالد كولكشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,زيد إيست

    3 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع فيو لاندسكيب في pk1

    East New Cairo logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٣٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو بلوكيشن

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أقل من سعر السوق في كريك تاون - استلام فوري

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا 5غرف ارض كبيرة استلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في Mountain View Icity

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • زمرة إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,زومرا شرق

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر فيلا مستقلة ب VGK استلام فورى للبيع

    Scout Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لفيلا 230 متر في كريك تاون استلام فوري

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق فيلا مساحة كبيرة موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 600م متشطبة بالشويفات استلام فورى

    Scout Real Estate logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين في سيتي جيت - استلام فوري

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٧٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • شبابيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٤٨٬٦٣٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Marquee Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح فلتين بجانب بعض - باطلالة مباشرة علي البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    لينا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة جاهزة للاستلام في ماونتن فيو

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في مدينة الرحاب

    A to Z logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Standalone Villa on 90 Street El koronfel

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٤٠ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس بموقع مميز في كمبوند ميفيدا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بالم ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٦٤٬٠٩٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,بالم ايست

    1 - 5 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…