بيوت و فلل للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 3

7,555 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-فيلا1700م متشطبة صف اول عالجولف للبيع

    YaKan Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر لقطة بحري باقل مقدم

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستند الون فيلا جاهزة للاستلام موقع مميز

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فيو على اكبر بارك- peaksVill هايد بارك

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مشطبة بفيو landscape اقساط 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • رواق

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٣٣٬٢٦٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,رواق

    1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في فاونتن بارك – | مساحة 977 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ٨٣٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في لوكيشن مميز للبيع في (VGK) التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-ستاندالون1200م صف اول عالجولف+البحيرة

    YaKan Properties logo image

5

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو garden فيلا 6 غرف بأسانسير اقساط 10 سنين -فيا

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في مكسيم نص تشطيب فيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥١ متر مربع

    ٥٦٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • برايف - تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٨٦٬١٤٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    4 - 6 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٧٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone في كومباوند التجمع Arabella park

    New Avenue Real Estate logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت بحديقة للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز لستاندالون فيلا في سعادة استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-ستاندالون1100م متشطب بحمام سباحة خاص

    YaKan Properties logo image

6

    7

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا one story امام مطار سفنكس باميز سعر في زايد

    Western House logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٢٢٤ متر مربع

    ١١١٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • تيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٧٢٬٩٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سيتي جيت مرحلة سفاير سعر مميز

    KAMF logo image

5

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونر-ستاندلون1700م للبيع صف اول علي الجولف

    YaKan Properties logo image

7+

    6

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون كورنر للبيع في هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فورى بفيو مقتوح بجوار تاج سيتى قريب من طريق السويس

    Q Sequoie logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي+اول+بنتهاوس+روف=استلام الآن باقساط مُريحة جدا

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ٩٧ هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ٣٢٨ متر مربع

    ١٠٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى افضل لوكيشن واقساط حتى 10 سنوات_الكازار

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رووف كورنر للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Ninety Two logo image

3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا ريسيل متشطبه بالكامل فى اميز لوكيشن

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينة الرحاب بسعر لقطة

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ٢٧ ريزيندس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣١٬٦٤٣٬٦٨٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tameer
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…