بيوت و فلل للبيع في ديار بارك

17 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ستاندالون في التجمع متشطبة موقع مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع تشطيب فاخر جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٤٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في كمبوند ديار اركو التجمع Dyar

    Sonic For Real-Estate logo image

5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون متشطبه روعه بارض كبيره

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر استاندالون في كمبوند ديار استلام فوري

    views investment logo image

5

    5

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٠٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله كمبوند ديار مفروشه بالكامل

    Property Hills  One logo image

7

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف بحرى متشطبه و مفروشة بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة تشطيب فاخر ومفروشة مع ڤيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأسنسير وسبا داخلي تطل على البحيرة والجولف

    Susqual Management logo image

4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمساحه 1014 متر مباشره علي الليك

    All 90 logo image

5

    6

    ١٬٠١٤ متر مربع

    ٧٣٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة في دبار استلام فوري موقع مميز

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطبه فيو الجولف موقع مميز وبسعر مغري

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ديار اركو التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    7

    ٧٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض توين هاوس متشطب بالكامل باقل سعر

    TPV logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع فى ديار اركو بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

5

    6

    ٧٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس في كمباوند ديار بارك

    Horizon Estate logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس كمبوند ديار بارك تشطيب كامل

    Property Hills  One logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع