بيوت و فلل للبيع في القطامية, صفحة 2

702 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٥٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لوكيشن مميز تشطيب سوبر لوكس بحمام سباحه

    All 90 logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٠٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بإطلالة مباشرة على الجولف

    Spade consultancy logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة فيو مميز ع الجولف ب قطامية ديونز

    Global Marketing Real Estate logo image

6

    6

    ١٬٦٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا للبيع في قطامية ديونز.

    iHome logo image

7

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحمام سباحه في القطاميه ديونز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع موقع مميز بالم هيلز قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا مستقلة للبيع غرب الجولف التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالكامل بإطلالة مميزة

    why solutions logo image

4

    3

    ٤١٦ متر مربع

    ٢٠٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف ب قطامية ديونز

    Global Marketing Real Estate logo image

5

    7

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند القطامية ديونز القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

7+

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند غرب الجولف القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

7+

    7+

    ٢٬١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالم هيلز قطامية PX2 التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

5

    4

    ٥١٣ متر مربع

    ١٠٧٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ببرايم لوكيشن في بالم هيلز قطامية PK1

    TREX logo image

7

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٤٦٢ متر مربع

    ٢٥١٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ١٬٠٣٦ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مفروشه بحمام سباحه في القطاميه هايتس

    Fortune Real Estate logo image

5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ٣٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام فوري في القطاميه هايتس

    Fortune Real Estate logo image

6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز قطامية 1

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

7

    7

    ٨٦٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    قطاميه جاردنز فيلا منفصله للبيع والاستلام الفوري

    Property Hills  One logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ١٬٠٥٧ متر مربع

    ١٧٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع – كمبوند القطامية ديونز – التجمع

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

7+

    7+

    ٢٬٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في بالم هيلز قطامية PK1 فيو مفتوح

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٥٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند بالم هيلز قطامية موقع مميز

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

4

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند بالم هيلز قطامية موقع مميز

    Arabia For Real estate logo image

4

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز قطامية PK1 – على السور

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كمبوند قطاميه ديونز صف اول

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع