بيوت و فلل للبيع في وان جولدن سكوير مول

1 عقار
  • 12

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات باقل من سعر السوق_بتلال قسط

    وان جولدن سكوير مول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع