بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 70

4,413 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك امام المطار مباشرة ف اقوي لوكيشن في تاج سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سوان ليك ريزيدنتس جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ١٢٣٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    متصدر

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف بمقدم 5% في سيتي جيت ديار قطريه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلة استلام فوري -لوكيشن وفيو مميز بأرخص سعر

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلة فاخرة دايركت لاجون بسعر مميز في اي سيتي

    Right Direction logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب وبالتكيفات في كمبوند سرايا

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون Type D للبيع في بالم هيلز التجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    5

    ٦٦٢ متر مربع

    ٦٧٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو3 فيلا جاهزة للسكن بإطلالة فتوحه

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف اقرب استلام بمقدم 5% فقط واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٣٨ متر مربع

    ١٥٩٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو3 فيلا جاهزة للسكن بإطلالة فتوحه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع وبموقع متميز في سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    4

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو مفتوح علي الاندسكيب و حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬١٢٠٬٠٣٤ جنيه

    جاهزة للاستلام اقل سعر في الماركت بموقع مميز

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١١٨٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون 220 متر بمقدم : 1,430,000 للبيع

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متمبز في التجمع القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٥٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في تاج سيتي

    ERE logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع موقع مميز بمقدم في سوان ليك جيزيل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٢٢٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سوان ليك ريزيدنتس متشطب بالكامل

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٢٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون في تاج سيتي 4غرف برايم لوكيشن

    ERE logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده فيلا 574 متر للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٧٤ متر مربع

    ١٠٦٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع لا روزا التجمع الخامس القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٥٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة كبيرة 6 غرف نوم مفروشه بالكامل ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٣٥ متر مربع

    ٢٢٩٬٨٨٥ جنيه/متر مربع