بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 66

4,413 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع في ليك فيو بوتيك

    Spade consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP ع شكل قصر فاخر ع اكبر جولف ب 3 وجهات

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة كونكورد جاردنز التجمع فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    كونكورد جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٤٧ متر مربع

    ٦٤٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على الجولف نصف تشطيب استلام سنه

    New Avenue Real Estate logo image

4

    6

    ٦٨٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع بموقع مميز و بقسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بماونتن فيو 3 قلب التجمع جاهزة بلوكيشن مميز

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٣ متر مربع

    ٦٦٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع فى بالم هيلز قطاميه 2

    I-Zone logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٢٠٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحري احلي فيو اسلام فوري

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١١٥٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع في سولانا بمقدم 5% و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    239م بمقدم 1,2 مليون و أقساط 12 سنه بفيو landscap

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو-فيلا 600م مفروشة بالكامل دايركت عالبحيرة

    YaKan Properties logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ثانى صف جولف باقل مقدم و اقل اجمالى

    Spade consultancy logo image

6

    7

    ٦١٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون لقطه في ماونتن فيو

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا مستقله جاهزه موقع مميز في مونتن فيو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميديم فيلا بيزمنت موقع مميز ومساحة ارض كبيرة

    Spade consultancy logo image

5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - اقل من سعر السوق - موقع مميز - استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 625 متر استلام فوري باقل سعر فيو مفتوح

    متصدر

6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع 3 وجهات استلام فوري متشطب امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٢٩ متر مربع

    ٢٤٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع شكل قصر فاخر VIP في تاج سيتي استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كندا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا للبيع بمقدم واقساط موقع مميز جدا

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٤٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخره للبيع بمقدم 5% و قسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع شكل قصر فاخر برايم لوكيشن دايركت ع السويس

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتسهيلات إستلام فوري للبيع في بالم هيلز

    REV Real Estate logo image

6

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ١٥٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 325 م بموقع مميز ع احلى فيو ----------------

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فورى على فيو جولف فى سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٩٢٣ جنيه/متر مربع