بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 64

4,413 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز نيو كايرو بسعر مميز جداً

    Real Vision logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة بإطلالة على البحيرة لاندسكيب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حجز وتعاقد الان اخر فيلا مستقلة للبيع فى تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٣٬٩٩٩٬٩٨٤ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في قطاميه كريكس استلام فوري | 5س

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 305م استلام فورى بمقدم5.9 مليون بفيو مميز جدا

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٩٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده فيلا للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 4 غرف اعلي تشطيب في السوق علي اجمل فيو

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    توين هاوس للبيع في ميفيدا - التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٢٩٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١١٠٬٨١٥٬٢٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في قطاميه كريكس استلام فوري علي 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره بحديقه خاصه للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٣ متر مربع

    ٩٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٠٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع بالتقسيط علي 10سنين في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٤٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز للغاية بإطلالة خلابة - سعر أقل من السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٬٩٥٥ متر مربع

    ١١٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع جاهزة من لافيستا 235م تقسيط علي 7 سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده فيلا للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا مستقلة للبيع فى تاج سيتى حجز وتعاقد

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله موقع مميز للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشويفات التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في زد ايست متشطبة بالكامل

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٠٤٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول على الجولف للبيع في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده فيلا متشطبه للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره 714 متر بحديقه خاصه للبيع

    Egypt Best Properties logo image

6

    5

    ٧١٤ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مزدوجة للبيع في موقع مميز بمقدم 3%فقط

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٣٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240م في موقع مميز أستلام قريب مقدم 1,650,000

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بإطلالة خلابة على المساحات الخضراء

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 275م في موقع مميز أستلام قريب مقدم 2,200,000

    Egypt Best Properties logo image

4

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع