بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 23

4,478 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر نصف مفروش في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل ريسيل باقل م سعر السوق لقطه

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل ريسيل باقل م سعر السوق لقطه

5

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالتكييفات ريسيل باقل م سعر السوق لقطه

7

    7

    ٦٣٧ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٤٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند تلال إيست متاح التقسيط ل 10سنين

    Property Hills  One logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند Les Rois التجمع الخامس

    Utopia logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع صف أول جولف تصميم مودرن سيتي جيت

    Arabia For Real estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤١٧ متر مربع

    ٤١٠٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 276م بسعر 30 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٢٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٦٨٠ م مودرن بفيو مميز ف بالم هيلز قطاميه pk2

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون بيع و استلام فوري جاهزه الان!

    Housey logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٢٥٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات في التجمع بمليون مقدم كاش 14

    Property Hills... logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات في التجمع بمليون مقدم كاش 14

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا بموقع مميز في ازار 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٣١ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل بسعر أقل من الماركت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥٧٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه و مفروشه بالكامل بحمام سباحه - ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٩٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 670 م للبيع متشطبه بحمام سباحه خاص في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٧٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه و فيو لاند سكيب في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

7

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا مستقله ببدروم للبيع في سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٤٧ متر مربع

    ١٠٠٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع تاون هاوس 4غرف بأقل سعر في ليان !

    متصدر

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة صف ثاني على الجولف بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٨٩٠ متر مربع

    ٦٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع توين هاوس نصف مفروشه في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، فيلا على ملعب الغولف للبيع، بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٧١٤ متر مربع

    ١٤٠٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا محدودة بإطلالة بانورامية بمقدم 5% فقط للبيع

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٤٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري فيو جاردن للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٠٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بتصميم راقٍ ومساحة واسعة!

    Brokers East logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع