بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 21

4,479 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا جاهزة للسكن ف تاج سيتي بالقرب من المطار

    Closer logo image

    كندا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ١٤٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلاM- بحري بفيو مميز- تكملة اقساط-بالم هيلز

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اي فيلا بجاردن للبيع | ماونتن فيو هايد بارك | ٢٣٠م

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك الان متشطبه بمقدم 5% فقط عرض محدود

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بماونتن فيو 3 بجوار ماونتن فيو آي سيتى

    Smart Location Group logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 388 م-استلام فوري-موقع مميز-Swan Lake

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٨٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع من بالم هيلز في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

6

    6

    ٤٦١ متر مربع

    ٨٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع تاج سيتي جاهزة للاستلام فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع تاج سيتي جاهزة للاستلام فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب فاخر للبيع في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٥٦٨ متر مربع

    ٨٢٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع تاج سيتي جاهزة للاستلام فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع تاج سيتي جاهزة للاستلام فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦١٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس نصف مفروشه للبيع في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

4

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ١١٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فيو جاردن بحري للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٠٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تطل على الجولف داخل كمبوند سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ١١٩٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز علي لاندسكيب - بحري صريح - كورنر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي اس فيلا للبيع موقع مميز نصف تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة متوسطة وسعر اقل من الماركت فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة داخل واحد من أرقى المجتمعات السكنيه

    متصدر

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٨٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام سنة باقل مقدم فالسوق بحري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع في بارك ريزيدنس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بموقع مميز فى ميفيدا اعمار

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٨٤٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه استلام فوري باقساط تطل ع البحيرة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع آي سيتي

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع