بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 18

4,479 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك فيلا مستقله للبيع بموقع مميز في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ستاندألون برايم لوكيشن داخل بالم هيلز

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٥٤٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك ستاندالون للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بأقل سعر في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

3

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون تشطيب المالك للبيع في ميفيدا التجمع

    Fortune Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢١٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون نصف مفروشه للبيع في ميفيدا التجمع

    Fortune Real Estate logo image

5

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٨١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في ميفيدا بموقع وسعر مميز

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٨٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز فيلدج جاردنز قطاميه 298متر

    Prime Company logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بالمطبخ والتكيفات في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

4

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع – كمبوند ستون بارك

    Beltone logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٤٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقله في ميفيدا بسعر اقل من السوق

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٤٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع كمبوند قطامية كريكس التجمع

    Masar Real Estate logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري فيو جاردن للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع بموقع متيمز بكومبوند لوروا التجمع الخامس

    Remax Station logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤١٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالتقسيط في سيتي جيت - استلام فوري

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – كمبوند أرابيلا – التجمع الخامس

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميديم للبيع في فيليت سوديك – موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بموقع مميز جدا سوان ليك ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٩٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ستون بارك القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

5

    4

    ٧٨٣ متر مربع

    ٦٣٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر بأقل سعر، في موقع مميز بحري

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٩٥٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع في سيتي جيت استلام فوري

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٦٩٧٬٢٣٥ جنيه

    اي فيلا بجاردن مباشرة على لاجون ريسيل ف اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستون بارك فيو القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

4

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع