بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 155

4,468 عقارات أخرى
  • 26

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إس فيلا كورنر دبل فيس للبيع في تاج سيتي - شاليا

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلتك أميز لوكيشن امام النائب العام قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا-5غرف ماستر-متشطب بالتكيفات-جاهزة للسكن بازار

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100الف واقساط10سنوات امتلك فيلا+262م جاردن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيليت متشطب بالكامل جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م بحديقة بمقدم 100 الف و قسط ع 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات باقل من سعر السوق_بتلال قسط

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات باقل من سعر السوق_بتلال قسط

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى كمبوند ريفيرا هايتس التجمع الخامس

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٦١٣ متر مربع

    ٨٥٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند ليك فيو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بازار-5غرف ماستر-متشطب بالتكيفات

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    6

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو آي سيتي مرحلة إم في بارك التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات باقل من سعر السوق_بتلال قسط

4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات باقل من سعر السوق_بتلال قسط

4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | فيلا روف للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Experts Home logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بسعر لقطه افضل لوكيشن pk2

    All 90 logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند ليك فيو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

5

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لفيلا للبيع 260م بماونتن فيو

    Property Hills Star logo image

4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 494م بأقساط تصل الي 10 سنين- ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    4

    ٤٩٤ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله Type I في سوان ليك ريزدينس موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٥ متر مربع

    ١١٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات باقل من سعر السوق_بتلال قسط

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالم هيلز قطامية (Pk2)/بحرى/تطل علي لاندسكيب

    Gold Real Estate logo image

6

    7

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري جاهزه للمعاينه بـ قلب الجولدن اسكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٠١٦ جنيه/متر مربع