بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 15

4,456 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر فيلا بمقدم و اقساط في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١١٣٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٥٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سيتي جيت التجمع الخامس جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٤٠٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببدروم وحمام سباحة في كمبوند برايت سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    برايت سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٥٩٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سيتي جيت اكبر مساحة ارض 4 غرف جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٢٧٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن موقع فيلا مستقله علي الجولف في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سيتي جيت صف ثالث علي الجولف باقساط

    Platinum Properties logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٠٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بسيتى جيت قلب الجولدن سكوير-بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٩١ متر مربع

    ١٢٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاستاند ألون للبيع في هايد بارك

    Grey Parrot Realty logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في سوان ليك ريزيدنس - لقطه

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا مستقله ٧٠٥ م في كمبوند لوروا بجوار ا

    Arabia For Real estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز قطامية اكستنيشن

    متصدر

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في قطامية هيلز

    Akar Town Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٨١٧ متر مربع

    ٥٨٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 990 متر للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بحمام سباحة-بالم هيلز قطامية اكستينشن

    Akar Town Real Estate logo image

6

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا فيوز – إعمار | سعر مميز

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بحمام سباحة للبيع في قطامية هيلز

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٨٧٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٧٬٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500متر للبيع في سيتي جيت بالتقسيط

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كاملة التشطيب للبيع في لوروا

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بحمام سباحة للبيع في لوروا

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع في بالم هيلز قطامية إكستنشن

    Arabia For Real estate logo image

3

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة بحيرة للبيع في ليك فيو مسبح خاص

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – فيلا نصف تشطيب للبيع في سيتي جيت

    Arabia For Real estate logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٩٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر حصرى لفيلا 512 متر تشطيب خاص بحمام سباحة

    MD Signature logo image

7

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز اكستنشن PK2 برايم لوكيشن

    Arabia For Real estate logo image

4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثالث جولف – كمبوند سيتي جيت | ديار

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١١١٬٣٩٨ جنيه/متر مربع