بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 135

4,468 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 575م-7غرف بأرخص سعر الان في بالم هيلز

    Bright logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٧٥ متر مربع

    ٦١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر ستاند الون نموذج د تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

4

    6

    ٥٤٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري بموقع متميز في بالم هيلز

    Premises logo image

4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بمساحة أرض كبيرة في موقع مميز للبيع

    Smart Step logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ١٠٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في الجولدن سكوير – أقل سعر في المشروع

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٥٣٣ متر مربع

    ٧٤٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر توين هاوس فيو مفتوح استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٦٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحرى مكتمل التشطيب للبيع في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ١٩١٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص- باقساط فى ليك فيو بوتيك

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بسعر لقطة في ميفيدا بالمطبخ

    Boundless For Real Estate logo image

5

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٨٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه ٧٠٠م على حديقه الرئيسه هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7

    ٧٣١ متر مربع

    ٧٣٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لفيلا 385م للبيع في PHNC

    AK Circle logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٤٨٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٧٬٦٨٥٬٢٠٠ جنيه

    فيلتك في Solana East – التجمع الخامس

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ماونتن فيو 1.1 القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري مع حديقة و حمام سباحة في ليك فيو بوتيك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٤٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 3 غرف كاملة التشطيب للبيع في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٦٨٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندالون جاهزه للمعاينة 1170 متر4 غرف

    Property Hills  One logo image

4

    7

    ١٬١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٣٬٦٧٤٬٨٩٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز لاندسكيب بقسط على 8 سنين فقط .

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٥٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مشطبة بالتكيفات والمطبخ | بارك سايد

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٢٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندالون جاهزه للمعاينة 1170 متر4 غرف

    Property Hills  One logo image

4

    7

    ١٬١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة متشطبة للبيع في في جي كي بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في سوان ليك أقل من سعر السوق

    KAMF logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بإطلالة بانورامية للبيع بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ٩٥٬١١٥ جنيه/متر مربع