بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 111

4,468 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بـ5,8 مليون مقدم فقط بحديقه خاصه وحمام سباحه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٢٬٦٤٢٬٤٠٩ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ماونتن فيو1.1 القاهرة الجديده

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٠٧٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع و مقدم5%اقساط حتى 10 سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٠٢٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 5% و اقساط حتى 10 سنوات بأميز موقع

    Square real estate logo image

5

    5

    ٢١٩ متر مربع

    ٩١٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس في القاهره الجديده طرح اول بمقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 220م بريم لوكيشن في ذا كريست بجوار AUC

    Property  Hills. logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز في بالم هيلز جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٥٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع متميز للبيع في بالم هيل جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٧٧٢ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا 407 متر برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٧ متر مربع

    ١٢٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 800 متر فى Lake View مميزه

    MD Signature logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٠٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا166متشطبه بخصم54%للكاش بجاردن خاصه+حمام سباحه

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات مميزة في سعاده وخطط سداد حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات فاخرة في سعاده وأنظمة سداد حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار متشطبه بخصم64%للكاش بجوار سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    910الف=فيلا بتقسيمه رائعه بجاردن وحمام سباحه خاص

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وان ستوري 565م فاخر في سيتي جيت قلب الجولدن سكوير

    Property  Hills. logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٧٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٠٣٬٩٩٩٬٩٨٤ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في قطاميه كريكس استلام فوري | 5س

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٩٧١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٤١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٦٬٢٠٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للتسليم للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٩٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 314م التجمع الخامس (بالم هيلز).

    Coldwell Banker Platinum logo image

5

    6

    ٣١٤ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 5% و اقساط حتى 10 سنوات بأميز موقع

    Square real estate logo image

5

    5

    ٢١٩ متر مربع

    ٩١٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 285 متر للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 8 غرف في بالم هيلز نيو كايرو علي 10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

7+

    7+

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف اقل سعر في زيد ايست متشطبة ريسيل

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١١٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٩٬٠٤٨٬٥١٢ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية كريكس استلام فوري | 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

7+

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٣١ جنيه/متر مربع