بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 107

4,468 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف نوم + غرفة النانى للبيع فى فيليت سوديك

    Do estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape فيلا توين في سعادة

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في شمال الشويفات - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٢٨٥٬٧٥٠ جنيه

    فيلا فى سيتى جيت للبيع على اقساط حتى 2032

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٣ متر مربع

    ١٦٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاب2,2mف احدث مشاريع لافيستا والباقي بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤١١ متر مربع

    ٥٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎فاميلي هاوس للبيع في مشروع 97بالم هيلز قسط 84 ألف

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ٨٩٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة نصف تشطيب ريسيل بإطلالة على البحيرة

    Brand Facility Management logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز التجمع الخامس

    Global Marketing Real Estate logo image

5

    5

    ٥٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٥٧٦٬٤١٩ جنيه

    فيلا للبيع ف اوريجامي تاج سيتي بسعرمميز واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 472م بالتجمع 5 مقدم 3م قسط 10سنين-32م كاش

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٤٧٢ متر مربع

    ٥٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في بوتيك ليك فيو جاهزة للسكن فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بأسانسير وموقع برايم في قطامية بالمز

    Next Door Consultancy logo image

    قطامية بالمز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٥٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بموقع استثنائي بالم هيلز قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٥١ متر مربع

    ٦٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٦٠٩٬٢٥٠ جنيه

    فيلا فى سيتى جيت للبيع على اقساط حتى 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٤٠٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام الفوري للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١١٧٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا من اورا متشطبة اقساط تصل الى 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بأسانسير ومساحة أرض كبيرة - قطامية

    Next Door Consultancy logo image

7

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف نوم جاهزة للاستلام الفوري سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع