عقارات للبيع في الحي الثاني

69 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في الحي الثاني فيلات قرب الAUC

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 20, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس _للبيع _التجمع الخامس _الحي التانى ____

    Shield - DR3 logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس مميز بالحي الثاني التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    شارع 70, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٧١٩ متر مربع

    ١٨٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطب بسعر مميز

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 176 م الترا سوبر لوكس 3 غرف دور ثانى

    Scout Real Estate logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 264 متر للبيع الحي الثاني بجوار التسعين

    M.S.K Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش – حي القضاة – التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلکس للبيع في المنطقة الثانية – القاهرة الجديد

    Property Network logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تربلكس للبيع الترا سوبر لوكس جاهزة للسكن

    LevelA logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    بناية كاملة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة مساحة كبيرة متقسمة شقق متشطبة بالكامل

    Boundless For Real Estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بمنطقه الاحياء بارخص سعربلتجمع الخامس

    KMG Real Estate logo image

4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاضي للبيع في الحي الثاني في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الثاني – التجمع الخامس

    Property Network logo image

3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م نصف رووف للبيع منطقة فيلات التجمع الخامس

    Find Real Estate logo image

2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع الحي الثاني التجمع الخامس القاهرة

    Masar Real Estate logo image

5

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة راقية للسكن والاستثمار بموقع هادئ ومميز

    Selective logo image

3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل غير مجروحه سعر مميز مساحه خارجية

    Selective logo image

2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تشطيب كامل مساحه خارجية

    Selective logo image

2

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بارقى مناطق الحى الثانى - التجمع الخامس

    Eastmark logo image

    شارع رقم 29, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع الحي الثاني المنطقة الأولى التجمع

    Masar Real Estate logo image

5

    4

    ٧١٩ متر مربع

    ١٨٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    موقع مميز أرضي وأول بأقل سعر في السوق إستلام فوري

    Selective logo image

5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول تطل على مربع حديقة كبيرة في منطقة فلل

    Selective logo image

    شارع 72, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناصية مباشر على 90 جنوبي، جاردن خاصة، برايم لوكيشن

    Selective logo image

5

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع الخامس الحي الثاني

    شركة البحيري جروب logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز ثاني مربع من محور طلعت حرب متشطبة كاملة

    Selective logo image

    شارع 2, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع