بيوت و فلل للبيع في اب تاون كايرو, صفحة 2

360 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٦٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 720م تطل على الجولف مباشرة متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٧٣٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 472م تشطيب الترا سوبر لوكس بسعر مميز

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 667م تشطيب الترا سوبر لوكس بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٦٦٧ متر مربع

    ١٢٣٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 472م تشطيب الترا سوبر لوكس بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٢ متر مربع

    ١٤٠٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع في اب تان كايرو ليفانا

    Hodoud for Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٠٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٦٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا ستاندالون 471م للبيع في أبتاون كايرو

    Circle Realestate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧١ متر مربع

    ١٢٠٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري تشطيب كامل للبيع باقساط حتى 2029

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٦٢٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع متشطبة بالكامل و استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٢١٢٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٣٣١٬٥٢٤ جنيه

    فيلا للبيع علي اقساط حتي 2029 متشطبة بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ١٦٥٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تشطيب راقي صف اول على الجولف بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع للبيع فيلا تشطيب راقي صف اول على الجولف

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اب تاون كايرو بمساحه ارض 485متر

    Prime Company logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    3

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٧٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ابتاون تشطيب كامل مع التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في اب تاون كايرو -- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    أميز فيلا بأرقى تشطيب للبيع بحمام سباحة موقع مميز

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٣ متر مربع

    ١٣٦٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع في ليفانا اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بتصميم داخلي مميز مفروشه وجهة بحري

    Apart Real estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بـ7 غرف نوم تشطيب كامل في موقع مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7

    ٦٧٠ متر مربع

    ١١٩٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا فرش راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة+ مسبح خاص اقل من سعر السوق

    Makanak Investments logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع تاون هاوس تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٢٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفخم فيلا في مصر بإطلالة على الجولف والبحيرات

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بـ 5 غرف نوم في موقع مميز جدًا

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيعاقل سعر لفيلا مفروشة بالتكيفات بحري فيو مميز

    Apart Real estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٩٠٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بتصميم داخلي مميز مفروشه وجهة بحري

    Apart Real estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع