بيوت و فلل للبيع في اب تاون كايرو, صفحة 13

360 عقارات أخرى
  • 26

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في أبتاون القاهرة تيرينسيا

    El Kateb Real Estate logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٧٦٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة للبيع في اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف موقع متميز للبيع في اب تاون

    Hodoud for Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اب تاون كايرو سيلستا

    Hodoud for Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٤٩٠ متر مربع

    ١١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٥٤٤٬٣٤١ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله باحسن سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٨ متر مربع

    ١١٩٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس استلام فوري لوكيشن مميز

    All 90 logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أب تاون كايرو فيو على جاردن

    Conquer Properties logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٢٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ابتاون كايرو في تيرينسيا امام الجولف

    Premises logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٨٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة 617م للبيع | فيو جولف | أب تاون

    Circle Realestate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٨٦٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله للبيع متشطبه بالكامل فى هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7+

    ٥٢٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٧٬٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في اب تاون كايرو اعمار مصر مشطبة

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله في اب تاون كايرو علي الجولف

    متصدر

    Country For Real Estate logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    4

    ٤٤٤ متر مربع

    ٢٠٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٦٬٤٣٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه صف اول علي الجولف اب تاون 1270متر ارض

    Platinum Properties logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٣١٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز متشطبة بالكامل في تيرينسيا

    One Estates Real Estate logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ١٤٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سيليستا – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٤٧٨ متر مربع

    ١٦٩٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ب ابتاون كايرو فيلا فاخرةو بحديقة كبيرة

    Premises logo image

    ايزادور, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اب تاون كايرو جولف فيو موقع مميز

    Premises logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بحمام سباحة خاص بأب تاون كايرو للبيع

    VERKKINS logo image

    البا عليا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٢١٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – صف أول على ملعب الجولف | موقع مميز

    Aroma Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١٠٥٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل علي الجولف في اب تاون كايرو بسعر لقطه

    Aroma Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١١٦٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – أب تاون كايرو | Uptown Cairo

    Aroma Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع –ريينا - أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سيليستا – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أب تاون كايرو – سيليستا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٦٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في أب تاون كايرو - أول صف جولف

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع