بيوت و فلل للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 14

654 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فرصه فيلا 3 أدوار, متشطب فوري 3 مليون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٤٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فـ الحي الرابع بالعاصمة متشطبة جاهزة للتسليم

    Falcon for Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا جاهزة للمعاينة فـ لافيستا العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في لافيستا سيتي التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للإستلام 4 غرف في لافيستا سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع تشطيب كامل وجاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٥٩٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٬١٨١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل وجاهزة للسكن بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٦١٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة للبيع تشطيب كامل وجاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل وجاهزة للسكن بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٦٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل سعر في لافيستا سيتي فيو لاند سكيب

    Nile Real Estate logo image

5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٣٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري في لافيستا سيتي تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ١١٩٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه استلام سنه بمقدم 5%فقط بكمبوند بلو فيرت

    متصدر

    GCR Developments logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري بتشطيبhigh end بمقدم3.7مليون

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بحري vip استلام فوري متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخرة للبيع 248م في بلو فيرت بأقل سعر

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٠٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع شكل قصر فاخر استلام فوري متشطيب قسط ع 10 س

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٣١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متاحة في المقصد فيو رائع – فرصة لا تتكرر!

    Picky Properties logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٤٤٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٣٩٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بمقدم 5,3 استلام قريب في لافيستا سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر طائر للبيع في العاصمه الادارية.

    New Housing Egypt logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

    97 هيلز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري بالعاصمة مقدم 900 الف

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري بالعاصمة مقدم 900 الف

    Egypt Best Properties logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالعاصمة استلام فوري مقدم 700 الف علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٨٦٧٬٥٤٧ جنيه

    فيلا كواترو للبيع – جراند فاليز (أقل وحدة سعرًا)

    I-Move logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم700الف فيلا جاهزة للسكن بقلب العاصمة علي8سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…