عقارات للبيع في مصر الجديدة

890 عقارات أخرى
  • 9

    شقق فندقية

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للاستثمار باعلي نسبه ROI تشطيب VIP+التكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه (195متر )تشطيبVIP بالمطبخ+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بسعر مميز في ماريوت ريزيدنس

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٩٣٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB بخصم 30% للكاش متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٨٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مصر الجديدة | موقع مميز خلف الكلية الحربية

    KRE investments logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • ماريوت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Capital Holding
    القاهرة,مصر الجديدة,الماظة,ماريوت ريزيدنس هليوبوليس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة | 3 غرف فى أبراج ماريوت هليوبولس

    KRE investments logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مميزة 150م في أرض الجولف

    Good Deals logo image

    شارع سيد عفيفي علي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جميلة بحري تطل على جنينة

    Remax 360 logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة ومتشطبة بشكل جميل في قلب مصر الجديدة .

    Remax 360 logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٤ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف أنيق وفني جدا و في منتقة رائعة وجميلة .

    Remax 360 logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • القمزي تاور 2

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alqamzi
    القاهرة,مصر الجديدة,برج القمزي 2

    3 - 7 غرفة

  • 20

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 40% من سعرها وتشطيبVIP تحت ادارة Marriott

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع تطل على حديقة بالنزهة ارض الجولف

    Eastmark logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 192م 3 غرف للبيع فى ماريوت دقايق للمطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ١٥٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في مصر الجديده الحجاز

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 196م تشطيب فندقي إطلالة مطار الدور 11

    Good Deals logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • بورتو هليوبوليس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٧٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Amer Group company
    القاهرة,مصر الجديدة,الماظة,بورتو هليوبلس
  • 27

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في ميريلاند آخر دور شارع غرناطة

    Good Deals logo image

    شارع غرناطه, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالتكيفات بخصم للكاش 35% في مصر

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٨١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع ف قلب مصر الجديدة –هليوبوليس-227م

    متصدر

    Remax The Address logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٥٧٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة تشطيب فاخر ف مصر الجديدة هليوبوليس- 227م

    متصدر

    Remax The Address logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٥٧٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – دوبلكس سكني بموقع مميز جدًا في ميريلاند،

    RE/MAX 1st Choice logo image

    روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجله للبيع سوبر لوكس شارع احمد تيسير كليه ال

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد تيسير, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    بناية كاملة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى للبيع – منطقة مستشفى مصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٤٤٥ متر مربع

    ١٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز – مصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجله للبيع بالفرش و الاجهزه في أرض الجولف م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة راقية لن تتكرر – دوبلكس للبيع في أرض الجولف

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع