عقارات للبيع في روكسي

140 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في مصر الجديده الحجاز

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في ميريلاند آخر دور شارع غرناطة

    Good Deals logo image

    شارع غرناطه, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – دوبلكس سكني بموقع مميز جدًا في ميريلاند،

    RE/MAX 1st Choice logo image

    روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 190م في مساكن شيراتون بموقع مميز

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مسجله في شارع الخليفة المأمون مصر الجد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في مصر الجديدة | العروبة

    متصدر

    Property Network logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م تشطيب كامل بالتكييفات فوري بسعر مميز

    Aqar Misr logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مصر الجديده بمكان راقي و مسجلة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع أبو السرور البكري, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في هوليوبليس مصر الجديدة

    Utopia logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل مصر الجديدة

    Guides Real Estate logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة 250م في قلب مصر الجديدة

    Remax Style logo image

    شارع جسر السويس, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 150م في عمارات العبور صلاح سالم

    Good Deals logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في شارع العزيز بالله, رابع عمارة من جسر السويس

    Re/Max IBuild logo image

    شارع جسر السويس, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٧٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض شقة للبيع في عمارات العبور موقع مميز

    clear scope logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مصر الجديدة الميدان الدهبى 260م مبانى 2000 الدور 6

    Home Sweet Home RE logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 330م للبيع في موقع ممتاز في الخليفة المأمون

    Remax Style logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية شقة واسعة بأميز مناطق مصر الجديدة

    العقارية جروب logo image

    شارع الاهرام, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس الخليفه المامون مصر الجدي

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شــيراتون 120 متر في صقر قـريش

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مسجلة للبيع في الخليفة المأمون

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م (( متشطبة جاهزة للتسليم )) فى مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م (( متشطبة جاهزة للتسليم )) فى مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180 متر للبيع فيو الميريلاند مصر الجديده

    Future Home RealEstate logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 280 متر للبيع ترى الميريلاند مصر الجديده

    Future Home RealEstate logo image

    شارع الاندلس, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140 متر للبيع فيو صلاح سالم مصر الجديده

    متصدر

    Future Home RealEstate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع