عقارات للبيع في شارع حلمي حسن علي

19 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه نصر بالقرب من السراج مول

    Ebied Home logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تشطيب فاخر 170 متر صافي الترا سوبر لوكس

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباني حديثه 2012 للبيع 170متر صافي الترا سوبر لوكس

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس مباني حديثه 2012 للبيع 170م

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس للبيع 170 متر صافي جاهزه للاستلام

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع دور كامل بمساحه كبيرة في مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    6

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس حلمى حسن على المنطقة 8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع الترا سوبر لوكس بالفرش والأجهزة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    5

    3

    ٦٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م سوبر لوكس حلمى حسن على مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري 160 متر موازي لمصطفى النحاس موقع متميز

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 300 متر للبيع فى المنطقه الثامنه مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للاستلام الفوري 240 متر خطوات من السراج مول

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 240 متر خطوات من السراج مول

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه 240 متر خطوات من مصطفي النحاس

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر 160 متر 3غرف مالك أول

    Digital State logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر 160 متر 3غرف مالك أول

    Digital State logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر 160 متر 3غرف مالك أول

    Digital State logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 440 متر بإطلالة مميزة للبيع في الحي الثامن

    Next Door Consultancy logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع