عقارات للبيع في المنطقة التاسعة, صفحة 2

63 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220 متر مبانى 2018 على محور شينزو ابى بحرى

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مهدي عرفه, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر مسجله شهر عقارى مبانى 2009 عماره حديثه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى احمد الزمر الرئيسي المنطقة العاشرة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبي المنطقه التاسعه امتلك شقه مباني حديثه حصة جر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي موقع مميز شارع الصواف مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الصواف, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مباني حديثة دبل فيس للبيع علي شارع احمد الزمر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمدينة نصر المنطقة التاسعة

    Aqar Share logo image

    المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقة التاسعه موقع متميز 125متر صافي مباني حديثه

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري 125 متر صافي المنطقة التاسعه على حديقه

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع 125 متر صافي المنطقة التاسعه

3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقة التاسعه موقع متميز مساحتها 125 متر

3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ش شبكه المعلومات المنطقه التاسعه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250 م / مسجله شهر عقاري للبيع بشارع احمد الزمر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقة التاسعه مسجله شهر عقاري 212 متر موقع متميز

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقة التاسعه مسجله شهر عقاري 212 متر موقع متميز

3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المنطقه التاسعه خطوات من مصطفي النحاس

3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالمنطقة العاشرة بمدينة نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الصواف, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حلوة بسعر هايل فى مشروع عمارات المثلث

    Remax 360 logo image

    المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مسجله شهر عقاري تشطيبات حديثة فيو جاردن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مهدي عرفه الرئيسي سوبر لوكس مباني 2004 موقع متميز

    شارع مهدي عرفه, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوبر لوكس مباني 2004 مهدي عرفه الرئيسي موقع متميز

    شارع مهدي عرفه, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 195م المالك الأول الحي التاسع مدينة نصر

    Good Deals logo image

    المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبي الهدوء فرصه رائعه امتلك شقه في المنطقه العاش

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – 212 م² – مسجلة بالشهر العقاري – الحي ا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٩٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في خلف احمد الزمر 235مترمدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الصواف, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع