عقارات للبيع في محور مهدي عرفه

10 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شارع مهدي عرفه الرئيسي سوبر لوكس جاهزه للاستلام

    محور مهدي عرفه, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 170 متر سوبر لوكس مهدي عرفه

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع مهدي عرفه الرئيسي سوبر لوكس 170م

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 170 متر شارع مهدي عرفه الرئيسي

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الواحة، مدينة نصر

    Property Network logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مهدي عرفه قرب كارفو ر شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\

    Art colorr logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بمحور مهدي عرفه سعر مغري جدا نوع الوحده

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ١٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر للبيع في حى الواحة بحرى واجهه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع بحي الواحة مدينة نصر

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مباني حديثه في الواحه علي شينزوابي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع