عقارات للبيع في شارع ابن قتيبه

14 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م /جاهزه علي السكن مباني 2012 / مدخل شيك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابن قتيبه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ترى الحديقة الدوليه شقه للبيع مساحتها 280 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من الحديقة الدوليه 280 متر منطقة هادئة

3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 280 متر خطوات من عباس العقاد

3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 280 متر خطوات من الطيران و عباس

3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرية للبيع مباني 2012 م خلف الحديقة الدولية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة خلف الحديقة الدولية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرية للبيع مباني 2012 م وخلف الحديقة الدولية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اول سكن بالحي السابع قرب شارع الطيران

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع – مدينة نصر (بجوار الحديقة

    Digital State logo image

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع في مدينة نصر خلف الحديقة الدولية مقر أر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبه الحديقه الدوليه قريبه امتداد عباس العقاد

    Envigo Real Estate logo image

4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع ابن قتيبة – مدينة نصر عند الحديق

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

2

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباني حديثه ش ابن قتيبه شقه للبيع \\\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع