عقارات للبيع في حى الرواد

يبدو أن كل المنازل في حى الرواد, مدينة بدر مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بكومباوند الديار القطرية - سيتي جيت

    Amlak akareya logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر علي طريق الاسماعيلية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر علي طريق السويس 125م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٩٨٬٠٣٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع في مدينتي عقد قديم بي 14

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه للبيع في بي 11

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بدر 160م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر قسط علي 4 سنوات 165م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع باقساط / ماونتن فيو اي سيتي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر قسط علي 4 سنوات 155م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بدر 160م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٦٣٧ جنيه/متر مربع