عقارات للبيع في الحي المتميز, صفحة 26

530 عقارات أخرى

يبدو أن كل المنازل في الحي المتميز, مدينة بدر مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المعادي كلينك mmc كورنيش النيل بالمعادي

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل برايم لوكيشن بسعر مميز - هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٢٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مستقبل سيتي بأقل سعر الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٣١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي العروبة 400م بسعر مميز غير مجروحة

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع العروبة, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ريسيل بسعر مميز 230م / باتيو اوروا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة بدر الحي المتميز بحديقة خاصة

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 170 م بأرض الجولف بفيو مفتوح بحرى صريح

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع سمير مختار, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زهراء المعادي ، الشطر الثامن

    Q VISION logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    white tower

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في العاصمه الاداريه - R8

    Q VISION logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع