عقارات للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 3

6,553 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف نوم استلام فورى للبيع بسعر اقل من الماركت

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩١٣٬٤٧٧ جنيه

    اقل مقدم وتوتال سعر للبيع Z villa استلام شهر 6

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٦٩٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد لحسن علام وحدات كاملة التشطيب اقساط10سنين

    IRTKAZ logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٣٨٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام مدينتى فى Sarai بسعر مميز سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنص سعرها بحري بالكامل فيو مفتوح تطل ع الفيلال

    Impact Investments logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٠٬٩٠٧ جنيه

    شقة ريسيل بالتقسيط و فيو pool بجوار مدينتى بسراى

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة فيو بحيرة استلام فوري باقل سعر في الماركت

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فى السوق أرضى 207م بحديقة كبيره للبيع

    Scout Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠١٬٥١٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو مميز لاندسكيب فى افضل مراحل سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٧٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بالتقسيط في كمبواند سراي التجمع الخامس

    Waystar Investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٢٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • ووترلين

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة المستقبل
  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر - استلام فورى - حديقة كبيرة - 3 غرف نوم

    Scout Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن 3 غرف موقع مميز وسعر مميز

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في كمبوند سراي باقل سعر وموقع متميز

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي شقه في سراي بحري دور تالت 3 غرف استلام فوري

    ARC Investments logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل سعر في حسن علام

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • كرونز ساراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٥٣٬٨٦٥ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي,كرونز ساراي

• 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري على فيو مزدوج و موقع متميز بحرى

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Ready To Moveفى بلوم فيلدز المستقبل سيتى

    Sonic For Real-Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في سراي القاهرةالجديدةاقل سعر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٣٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف 170م استلام فوري بحري

    ARC Investments logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن دلوقتي في مدينة المستقبل في كمبوند سراي 166م

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • مجمع بيتا جرينز المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Beta Egypt
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بيتا جرينز

    2 - 3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع كمبوند سراي المستقبل خصم50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٨٢٠٬٣٧٦ جنيه

    فيلا مع روف بموقع مميز مرحلة : البحيرات

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٢٨٩٬٢٠٧ جنيه

    دوبلكس بجاردن فيو lagoon بجوار مدينتي بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٦٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه 220 متر للبيع بارك فيو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م كورنر واخده فيو خيالي و prime location

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • زيزينيا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ardic
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زيزينيا المستقبل

    1 - 4 غرفة