عقارات للبيع في لافينير

482 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز وفيو لاندسكيب للبيع في لافينير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى للشقق الفندقية 200 ألف فقط

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى للشقق الفندقية 200 ألف فقط

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز استلام فوري في لافينير المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل بافل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه ريسيل فى قلب المستقبل بسعر لقطة

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٧٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٦٢٬١٨٩ جنيه

    ثلاث غرف تشطيب بالتكييفات موقع مميز تقسيط 12 سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٦٧٬٢٤٨ جنيه

    شقة غرفتين بمقدم 333,362 و اقساط حتى 12 سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجنينة كبيرة ٣ غرف موقع مميز جداً

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف باقل من سعر السوق استلام فوري بفيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير بسعر مميز فيو مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع بوكيت وإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير باقل سعر وع فيو

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 م باقل سعر في لافينير

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في لافينير فيو مميز جدا

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص بنتهاوس في لافينير فيو مميز جدا

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب10,500 بإطلالة مفتوحه في مستقبل سيتي

    Empire real estate and investment logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ٣٨٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بــ 5,000 فقط

    Empire real estate and investment logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق دوبلكس 5 غرف فيو رائع موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧١٤٬٢٧١ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧١٤٬٢٧١ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع مميز في لافينير

    why solutions logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى لشقة فندقية 250 ألف

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافينير بسعر مميز و افضل لوكيشن

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر بنتهاوس 220م وروف 70م نص تشطيب فيو تحفة

    Edge Real Estates logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع