عقارات للبيع في سراي

2,414 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سراي Esse القاهرة الجديدة أقل مقدم

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    ارخص مقدم غرفتين متاح حاليا ب سراي مع اقرب استلام

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢١٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    S Villa للبيع سراي مستقبل سيتي بجاردن ورووف

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    S Villa كورنر للبيع سراي Club Views مستقبل سيتي

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٦٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بجاردن فى كمبوند سراي SARAI

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    2 - 4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع لقطة في كفانا ليك sarai المستقبل

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٣٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع قسط في سراي بجوار مدينتي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤١٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط Z-Villa جاهزة للاستلام فى كمبوند سراي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون بحديقة 230م في سراي استلام قريب

    Aqar Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٨٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة بإطلالة على لاجون وحديقة سراي المستقبل

    Aqar Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • كرونز ساراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٥٣٬٨٦٥ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي,كرونز ساراي

• 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز في كمبوند سراي ارضي واول وروف

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في كمبوند سراي التجمع الخامس 182م

    4C Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى بفيو مميز فى افضل لوكيشن

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٠٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٤٠٣ جنيه

    فرصتك دلوقتي تملك باقل سعر ولوكيشن مميز في سراي

    Boundless For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بالفرش و ACS فى سراى استلام

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • كلوب فيوز سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٥٢٬٩٥٨ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري شقه بحري دابل فيو من جميع الغرف-المستقبل

    Impact Investments logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٧٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٦٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو لاندسكيب بخصم 50 % سور في سور مع مدينتي

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 635الف فقط وامتلك شقتك مع اقوي مطور عقاري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٬٥٤٦٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع توتال عقد قديم اقرب استلام في سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 295م برووف استلام فوري لوكيشن مميز في سراي

    متصدر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • شية ريزيدنس سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٩٨٣٬٣١٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    بدون كومشن - فيلا للبيع في كمبوند باترفلاي بموقع م

    Dream Homes Real Estate logo image

5

    5

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    بخصم كبير شقه دابل فيو علي لاندسكيب في المستقبل

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في سراي بفيو ولوكيشن مميز داخل الكمبوند

    Boundless For Real Estate logo image

4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في سراي القاهرة الجديدة | استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سراي بمقدم 5%و قسط يصل ل 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • راي فالي سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬١٧٢٬٦٠٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    3 - 5 غرفة