عقارات للبيع في حى جنوب الاكايمية, صفحة 3

210 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة بسعر نادر في جنوب الاكاديميه فيو جاردن

    Smart Location Group logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجنوب الأكاديمية متشطبة بالكامل بحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جدا اقل سعر في جنوب الاكاديميه أ

    All 90 logo image

    المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس مميز في جنوب الأكاديمية ج – القاهرة ا

    sms for RealEstate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٧ متر مربع

    ٣٩٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنوب الاكاديمية أ امام اجمل حديقة

    شركة البحيري جروب logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنوب الاكاديمية ب ارقى مكان

    شركة البحيري جروب logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري متشطبة جنوب الاكاديمية

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع محمد حسين محمود, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا تشطيب فاخر - حمام سباحة و موقع مميز على حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الشيماء, المنطقة و, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٥٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع في جنوب الاكاديمية ه استلام فوري

    شركة البحيري جروب logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور كامل في جنوب الأكاديمية متشطبه بالكامل

    Eastmark logo image

    طريق خدمه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في جنوب الاكاديمة بمقدم 25%

    شركة البحيري جروب logo image

استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ١٥٦٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع ف جنوب الاكاديمية تشطيب مودرن

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول جنوب الاكاديمية

    شركة البحيري جروب logo image

2

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول جنوب الاكاديمية

    شركة البحيري جروب logo image

    المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصة في الارض مع مكان للجراج شامل الخشب والمطبخ

    Selective logo image

    شارع عمرو بن العاص, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول جنوب الاكاديمية

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 275 م فيو جاردن بجنوب الاكاديميه

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر بمدخل خاص في فيلات جنوب الأكاديمية (د)

    sms for RealEstate logo image

    المنطقة د, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة 400م (دور كامل) | جنوب الأكاديمية

    Masar Real Estate logo image

4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م - فيو جاردن - تشطيب كامل

    Brick Real Estate logo image

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع استثنائي إطلالة مفتوحة على ميدان ومساحات خضرا

    Susqual Management logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بثلاث غرف في موقع مميز، تشطيب كامل، 3 دقائق منCFC

    Makanak Investments logo image

    المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في جنوب الأكاديمية علي شارع التسعين

    Masar Real Estate logo image

4

    3

    ٥٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش حياة الكمباوند بحرية و سعر السيبريت

    Smartex logo image

4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع "لقطة" في جنوب الأكاديمية

    D COMUNITA RE logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع